Siemka jestem Majka (Nina0909) i jestem redaktorka naczelna tego bloga .
Nie będe pisałą za dużo bo mi sie poprostu nie chce ;p
Więc robi konkurs na zapraszanie obserwatorow !
Trwa on do5 wrzesnia .
5 osob to reklama w pasku bocznym na tydzien
10 osób to reklama w pasku bocznym na 2 tyg .
5=1 tydzien ;p
w komętarzam piszecie KTO KOGO ZAPROSIŁ
powodzenia nina0909
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz